Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Bon Jour 2019

Každá jsme jiná. A to je dobře. Každá vnímáme svět kolem nás jinak, máme rády jiné barvy, chutě i muže… Svět je pestrý, a to je dobře. Co máme ale asi společné je, že se rády cítíme „být ženou“. Které z vás neudělá radost, když se za vámi někdo otočí anebo vám rovnou řekne, že vám to sluší, že vypadáte báječně. A jak že to děláte. To jistě každé ženě či dívce přidá na sebevědomí. Je to hezký pocit.

Každému takovému krásnému dni předchází příprava, mám na mysli, mít se ráda a dělat pro sebe každý den maličkost. Myslet pozitivně, usmívat se, umět si správně rozvrhnout práci, péči o rodinu či domácnost, koníčky… a především umět někdy úplně vypnout. Žít v rovnováze a poslouchat signály, které nám naše tělo vysílá. Dopřejme si kvalitní péči, u které můžeme báječně zregenerovat, zbavit se stresu, ale i třeba vrásek, akné či pigmentových skvrn a připravit se na další krásné dny. Vyzkoušejte služby kosmetických salonů GERnétic.

Nové vydání časopisu Bon Jour je zaměřeno na lifting a účinné zpomalení příznaků stárnutí na pleti. Kosmetika GERnétic uvádí na trh dva moderní přípravky s omlazujícím efektem. Hormoceutické krémy Vital Transfer jsou revoluční novinkou v péči o zralou a stárnoucí pokožku. V časopise se dozvíte se, co jsou to fytoestrogeny a jak pečovat o menopauzální pleť.

Neskrývejte estetické nedostatky pod make-up a zbavte se jich. Kosmetika GERnétic vám v tom pomůže s vynikajícími výsledky.

Čekáte miminko? Nezapomeňte na péči o sebe samotnou. GERnétic myslí i na péči o budoucí maminky, a nejen na ně. V salonech GERnétic, spa a lázních můžete vyzkoušet řadu báječných tělových ošetření, protože kůže, to není jen péče o obličej.

I kuchař musí být k nakousnutí je titulkem rozhovoru s kuchařem Ondřejem Slaninou, kterého znáte z pořadu ČT Kluci v akci. www.ondrejslanina.cz; www.klucivakci.cz

Nechybí ani poradna hlavní kosmetičky GERnétic Aleny Kimlové na téma aplikace pleťových masek v domácí péči a poradna dermatoložky MUDr. Aleny Pčolové, která vám přiblíží, jaké jsou zásady při výběru kosmetického krému na pleť.

V Bon Jour najdete také křížovku a soutěže o ceny připravené ve spolupráci s našimi partnery:

  1. značkou RONA www.crystalpraha.com; www.rona.sk (str. 29)
  2. značkou BLANKA STRAKA – šaty, které sluší www.blankastraka.cz (str. 33)
  3. značkou DEERS – originální šperky www.deers.cz (str. 35)

Příjemné počtení a ať je každý váš den báječný a BON JOUR.

Andrea Trčková a tým GERnétic