Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Bon Jour 2018

Bon Jour 2018

Ráno se probudit, cítit se šťastná, spokojená a krásná, mít plno energie a vitality… to si jistě přejeme každá. Nic však není v životě jen tak. Proto, abychom se cítily dobře „ve vlastní kůži“ je potřeba něco udělat. Připravili jsme pro vás rady a doporučení, co pro sebe můžete udělat a jaké jsou doteky kosmetiky GERnétic v salonní i domácí péči.

GERnétic nejsou jen přípravky, je to životní filozofie, která vás může provázet na každém kroku od ranních proměn krásy až po ulehnutí ke spánku. Abyste se cítily lépe.

V novém vydání časopisu Bon Jour se dozvíte, jak probíhá diagnostika pleti v salonu, zda může mít povaha člověka vliv i na vizáž, nebo že zdravé stravování je cestou k lepší náladě. Nechybí ani poradna šéfkosmetičky GERnétic Aleny Kimlové na téma „jak napravit škody po neopatrném vymačkávání“ a poradna dermatoložky MUDr. Aleny Pčolové „jaké jsou nejčastější infekce na obličeji“.

Od genetičky RNDr. Lucie Benešové, Ph.D. se dozvíte „co ukrývá vaše DNA“ (str. 32+33) www.umeniDNA.cz Doporučujeme si přečíst rozhovor s bloggerkou Kateřinou (str. 10) http://intuitivediary.com/a bloggerkou Petrou (str. 11) http://www.justbeyourself.cz/. Obě s kosmetikou GERnétic spolupracují a moc hezky nám pomáhají šířit filozofii této jedinečné značky široké veřejnosti.

Kosmetika GERnétic podporuje vzdělávání dětí z pěstounských rodin. Pro letošní rok jsme ve spolupráci s Nadačním fondem Rozum a Cit připravili charitativní projekt „Aby krása duše mohla rozkvést“. Děkujeme všem, kteří na projekt přispějí a pomohou tak třem dívkám z pěstounské rodiny Markových (str. 34).

V Bon Jour opět nechybí křížovka a také soutěže o ceny připravené ve spolupráci s Genomac výzkumným ústavem (str. 32+33) a kytkožroutkou RNDr. Janou Vlkovou (str. 36) www.kytkykjidlu.cz

Příjemné počtení a ať je každý váš den báječný a BON JOUR.

Odkaz na časopis v online verzi

 

Bon Jour 2017

„Není krásy bez zdraví,“ to je motto Dr. Alberta Laporte zakladatele Laboratoires GERnétic Synthèse. Je to také motto nového letního vydání časopisu Bon Jour od kosmetiky GERnétic.

Dozvíte se v něm, proč každé roční období vyžaduje jinou péči o pokožku, jak nám pleť stárne a také, že GERnétic umí úspěšně řešit kožní nedostatky. Najdete zde i články věnované mužům a péči o jejich pleť.

Doporučujeme si přečíst velký rozhovor s prezidentkou Laboratoires GERnétic Synthèse Madame Anou Laporte, která byla pro svého chotě Dr. Alberta Laporte velkou oporou a inspirací při vývoji kosmetiky GERnétic. Paní Laportová dnes řídí celosvětovou značku, která má zastoupení ve více než 50 zemích světa. V článku se mj. dozvíte, jak probíhá výzkum a výdoj dnes, když už Dr. Laporte nežije.

GERnétic podporuje nový projekt na získávání dárců krve „Smrt nemá šanci“, jehož patronkou je herečka Bára Mottlová. Proč a kde můžete krev darovat i Vy, se dozvíte v článku na str. 30-31. V Bon Jour opět nechybí ani křížovka. Zasoutěžit si můžete o skvělý liftingový krém Lift Crème.

Ve spolupráci s firmou www.francie24.eu jsme pro vás připravili slevu na nákup francouzských specialit a také soutěž na str. 33.

Příjemné počtení a ať je každý váš den báječný a BON JOUR.

Odkaz na časopis v online verzi

Bon Jour 2016

Nové vydání časopisu Bon Jour od kosmetiky GERnétic se zaměřuje především na péči o dekolt a poprsí a řešení pigmentových skvrn. Dozvíte se v něm, proč je dobré o sebe pečovat a navštěvovat kosmetické salony. Doporučujeme si přečíst velký rozhovor s majitelem českého a slovenského zastoupení GERnétic panem Mgr. Ladislavem Kavanem. V letošním roce slaví jeho firma 20 let působení na trhu. V rozhovoru se dozvíte, jak vznikl příběh kosmetiky GERnétic a Ladislava Kavana, kam řadí prioritu kosmetické péče a co na to všechno jeho rodina. Celý rozhovor se nám však do Bon Jour nevešel, proto v plném znění si ho můžete přečíst na www.gernetic.cz/o-nas/rozhovor-s-majitelem/
V Bon Jour opět nechybí ani křížovka. Zasoutěžit si můžete o skvělou podzimní novinku krém Crème GG.
Ve spolupráci s Nakladatelstvím Smart Press jsme pro vás připravili slevu na knížky z tohoto nakladatelství, které jistě stojí za vaši pozornost. Odpovíte-li správně na soutěžní otázku na str. 37, můžete vyhrát jednu z kuchařek o raw stravě.

Příjemné počteníčko a ať je každý váš den báječný a BON JOUR.

Tým GERnétic

Odkaz na časopis v online verzi

 


Bon Jour 2/2015

Právě vyšlo podzimní číslo GERnétic časopisu Bon Jour. Je zaměřeno na péči o zralou pleť. Najdete v něm řadu cenných rad, nejen jak pečovat o krásu a zdraví, abyste se cítila dobře a byla plná vitality, ale také jak zvládnout menopauzu, posilovat imunitu, či kde se v kráse nejčastěji chybuje. Dozvíte se v něm, proč by měla mít každá žena v diáři pevně vymezené místo určené pro péči o svou krásu a regeneraci a v žádném případě nepřenechat tento čas jiným povinnostem. Rozhovor nám poskytla oblíbená herečka a zpěvačka Zuzana Norisová. Prozradila nám, jak pečuje o svou krásu, jak zvládá roli maminky a jaké má plány do budoucna. Opět si může zasoutěžit v luštění křížovky a nově i osmisměrky. Časopis Bon Jour je pro Vás připraven u Vaší kosmetičky GERnétic.

Odkaz na časopis v online verzi

 


Bon Jour 1/2015

Hlavním tématem jarního vydání časopisu Bon Jour francouzské kosmetiky GERnétic je péče o mladistvou pleť a akné. Kdy začít s kosmetickou péčí a jak se o mladistvou pleť správně starat. Dočtete se zde, proč akné trápí nejen mladé, ale i ženy po čtyřicítce a jak dlouho trvá odstranění problému. Nejen na otázku, za co může genetika a co ještě ovlivňuje vzhled naší pokožky, odpoví v rozhovoru dermatoložka MUDr. Alena Pčolová. Najdete zde mnoho dalších zajímavých článků a informací včetně křížovky a slevového poukazu do pražského Divadla Metro. Vstupte s námi do světa krásy a zdraví a mějte BON JOUR.

Odkaz na časopis v online verzi

 


Bon Jour 2/2014

V zimním vydání časopisu Bon Jour 2/2014 přinášíme zajímavé informace o tom, že i v kosmetickém salonu nebo doma si můžete vychutnat jedinečné tělové procedury. Tělové přípravky kosmetiky GERnétic jsou určeny pro příjemnou relaxaci a pohodu (relaxační a detoxikační zábaly, protistresová kúra, koupelová sůl atd.), dále pro zeštíhlování, formování tělových partií, odstranění celulitidy a strií a každodenní péči o pokožku. Inspirujte se a vyzkoušejte jedinečná tělová ošetření a tělové přípravky GERnétic.

Odkaz na časopis v online verzi

 


Bon Jour 1/2014

Představujeme Vám nový časopis „BON JOUR“ (v překladu z francouzštiny znamená bon jour - dobrý den). Kosmetika GERnétic je bohatá na informace, a proto jsme se rozhodli ještě více podpořit komunikaci formou vlastního časopisu. Pro úplně první vydání jsme vybrali zajímavé rady a tipy nejen na dovolenou, ale pro každý Váš dobrý den. Příjemné chvíle při čtení Bon Jour Vám přeje tým GERnétic.

Odkaz na časopis v online verzi