Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Dermatologická poradna

Vítáme Vás v poradně lékaře dermatologa. Na vaše otázky z oblasti dermatologie odpovídá MUDr. Alena Pčolová. Pokud máte problém týkající se pokožky a jejího zdraví, najdete zde odpovědi na dříve položené dotazy. Pokud jste v odpovědích nenalezli řešení vašeho problému, položte vlastní dotaz níže. Stačí kliknout na tlačítko Položit dotaz a vyplnit jednoduchý formulář. Na položené otázky odpovídá paní doktorka postupně. 

Mudr. Alena PčolováMUDr. Alena Pčolová absolvovala Lékařskou fakultu Univerzity Komenského v Bratislavě v roce 1980. Atestaci z dematovenerologie složila úspěšně v roce 1984. Působila na dermatovenerologickém oddělení a ambulanci. Od roku 2003 pracovala jako kožní lékařka v lázních Lipová-lázně, kde se začala věnovat také dermatokosmetice. Několik let působila jako lékařka - dermatoložka v lázních Priessnitzovy léčebné lázně a.s. v Jeseníku.

Dermatologie neboli kožní lékařství je obor medicíny zabývající se kůží a jejími deriváty (nehty, vlasty, potní žlázy atd.) a chorobami kůže.

Upozornění:

Poradna nenahrazuje dermatologické vyšetření při osobní návštěvě ordinace lékaře ani diagnostiku pleti v kosmetickém salonu. Projekt „Poradna lékaře – dermatologa“ je součástí informační kampaně firmy Mgr. Ladislav Kavan – LK SERVIS, generálního zastoupení kosmetiky GERnétic v ČR a SR, a slouží především k osvětě o možnostech řešení kožních nedostatků z pohledu lékaře a z pohledu kosmetiky GERnétic.

Vložte dotaz do dermatologické poradny

Vyplňte, chcete-li přímou odpověď na svůj dotaz.

Nahrajte fotografii

Nahrané fotografie slouží pouze pro potřeby kosmetičky/lékařky k přesnější reakci a odpovědi na položenou otázku. Fotografie nebudou na webu nikde zveřejněny. Fotografie budou po zodpovězení otázky vymazány.

Nahrané soubory...

Zatím nejsou nahrané žádné soubory.