Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Dobrý den, 8.2.jsem podstoupila ošetření laserem z důvodu rozšířených žilek na nosu po opakovaných oparech. Předem my moje doktorka řekla, že to bude jen červené a mohu normálně do práce. Tak jsem v tom neviděla problém. Laserové ošetření jsem podstoupila

Vytvořeno dne: 25. 02. 2019

Dotaz:

Dobrý den, 8.2.jsem podstoupila ošetření laserem z důvodu rozšířených žilek na nosu po opakovaných oparech. Předem my moje doktorka řekla, že to bude jen červené a mohu normálně do práce. Tak jsem v tom neviděla problém. Laserové ošetření jsem podstoupila, ovšem byl zde nepříjemný doktor, který mi neposkytl téměř žádné informace a při pohledu do zrcadla jsem se zhrozila.. mám modřiny a nos vypadá strašně. Za dva týdny jedu na hory, kde je sauna atp., má doktorka říkala, že laser je šetrný a mohu vše dělat po týdnu. Ovšem můj nos vypadá, že se bude léčit dlouho, hory zrušit nejdou. Chtěla bych se zeptat, jak dlouho se to bude hojit a jak je možné, že mi to pan doktor dělal do modřiny, aniž by se mě zeptal? Mám to tak napsáno i ve zprávě. Mohu za 17 dní lyžovat a navštívit saunu? Jak poznám, že se to hojí? Děkuji.

Odpověď:


Nemohu posoudit jednání pana doktora, ale mrzí mě, že jste měla z něj špatný dojem. Modřiny / hematomy /, čímž jsou povrchovější, tím jsou více zbarvené. Zbarvení obvykle zbledne, podle mých zkušeností, do 10-14 dní. Předpokládám, že do těch 17 dní ustoupí. Cévky se ale mohou zas rozšířit při přechodu z chladu do tepla, určitě i v sauně, kde teplem dochází vždy k jejich rozšíření. Doporučuji k urychlení hojení a prevenci rozšíření cévek z dermatokosmetiky GERnétic krém Vasco.

Byla pro Vás tato informace užitečná?

2208

Další dotazy v poradně: