Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Dobrý den,chtěla bych Vás moc poprosit o radu. Je mi teprve 19 let,vážím 56 kg,158 cm a minimálně 4 roky mě velice trápý celulitida.

Vytvořeno dne:

Dotaz:

Dobrý den,chtěla bych Vás moc poprosit o radu. Je mi teprve 19 let,vážím 56 kg,158 cm a minimálně 4 roky mě velice trápý celulitida. Cvičím pravidelně aerobik,občas cvičím a posuluj i doma,teď zase začnu běhat a jezdit na kole,každý den si zadek a stehna mažu nebo dělám různé zábaly nebo si nechávám dělat baňky a nic nepomáhá,vůbec se to nelepší. Byla jsem několikrát na lymfodrenážích i v estetické klinice a nic. Musím mít nějakou špatnou kůži,protože to už není možné,jsem z toho zoufálá. Ohledně jídla,nedržím žadně diety,ani se dobrého jídla nechci vzdát,ale snažím se hodně omezit cukr a nahradit třeba medem,pečivo volím spíše z žitné mouky a piju hlavně vodu nebo bylinkové čaje min 2 litry denně. Čím by to tedy mohlo být? Genetické to být nemůže,matka celulitidu má až teď ve svých 50 letech. Předem děkuji za jakkoukoli radu.

Odpověď:

Celulitida, jak víte, může být dědičná, to jste vyloučila, ale může mít i jiné příčiny, hormonální, kde hlavní úlohu hraje estrogen, snižuje účinek vitamínu E, který podporuje prokrvení, vitamínu B6, odstraňuje zadržování tekutiny v tkáních, proto při celulitidě není vhodná antikoncepce. Z dalších příčin je to kouření, stres, špatný pitný režim, nevhodná strava, nedostatek pohybu, ale to se Vás asi netýká. Může to být i sedavé zaměstnání. Je potřebné se zaměřit na zlepšení podkožního prokrvení, absolvovala jste lymfodrenáže, vidím že jste se zaměřila i na prokrvení baňkami a zábalem. Vhodné je saunování a otužování. Já jsem na ambulanci s dobrým efektem používala karboxyterapii, je sice trochu bolestivá a je třeba ji opakovat. Měla jsem možnost vyzkoušet radiofrekvenci, doporučuje se i ultrazvuková kavitace. Aplikovala jsem i program z biostimulačního laseru, který též podpořil prokrvení.

Doporučuji používat kvalitní tělový program kosmetiky GERnétic. Stimulační tonikum LYMPHO, které umožňuje lepší prokrvení pokožky, harmonizuje lymfatický systém, pomáhá odstraňovat celulitidu, otoky a pocit těžkých nohou. Tělový krém VASCO ARTERA, obsahuje přírodní aktivní látky, které přirozeně upravují krevní a lymfatický tok, vyplavují odumřelé buňky, odstraňují mikrozáněty a působí proti zadržování vody. Krém zanechává pokožku nádherně pevnou a hladkou, nepříjemné hrbolky mizí. Vypnutí a vyhlazení pokožky je viditelné již po prvním použití. Pravidelným nanášením dochází k maximální redukci celulitidy. 

Byla pro Vás tato informace užitečná?

1944