Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu na pleť okolo spodního víčka.

Vytvořeno dne: 04. 04. 2019

Dotaz:

Je mě 27 let a když dám pusu na stranu tak vidím na pleti vrásky a pleť táhne i při mhouření očí. Pleť není pevná. Každé ráno a večer se odličuji micer.vodou a nanáším kys. hylariunovou a dávám buď denní nebo noční krém, ale nevidím žádné změny. A chtěla jsem se zeptat jestli nedělám něco špatně a nebo jsem uvažovala o nějakém ošetření v salonu. Chci pleť zpevnit, ale nevím který a bojím se, aby to po nějakém čase nebylo horší. Nemáte nějakou radu jak pleť zpevnit jestli už není pozdě. Moc Vám děkuji za odpověď

 

Odpověď:

Dobrý den, může se stát, že micelární voda, kterou používáte pleť příliš vysušuje a v oblasti očí, kde je pleť obzvláště jemná, může podporovat tvorbu vrásek. Zkuste místo micelární vody používat kvalitní pleťové mléko. Doporučuji např. Glyco, které je k pleti šetrné a kromě čistících složek obsahuje i složky výživné.

Návštěvy kosmetického salonu se nemusíte bát, najděte si ve svém okolí šikovnou kosmetičku, která má dobré reference. Kosmetička zhodnotí stav vaší pleti a udělá ošetření na míru podle aktuálního stavu pleti a věku.

Např. na www.gernetic.cz můžete najít kosmetičky, které pracují s kvalitní špičkovou kosmetikou Gernétic a poskytnou Vám tu nejkvalitnější péči.

 

Byla pro Vás tato informace užitečná?

2232

Další dotazy v poradně: