Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Dobrý den, již 5 měsíců trpím opakovanými vyrážkami na obličeji (převážně na tvářích) a na rukou. Na kožním mi dělali stery přímo z ložisek a zjistili mi stafylokoka. Byla mi předepsaná mast bactroban, která nepomohla. Poté mast fucidin, která hodně pomoh

Vytvořeno dne: 18. 03. 2019

Dotaz:

Dobrý den, již 5 měsíců trpím opakovanými vyrážkami na obličeji (převážně na tvářích) a na rukou. Na kožním mi dělali stery přímo z ložisek a zjistili mi stafylokoka. Byla mi předepsaná mast bactroban, která nepomohla. Poté mast fucidin, která hodně pomohla ale ne dlouhodobě, tak jsem ji nasadila znovu ale jakoby přestávala účinkovat, nebo ucinkovala méně než předtím, a nakonec jdem měla mast fucicort kterou jsem používala 2 týdny, pomohla, ale bohužel zase jen krátkodobě, opět se to začíná vracet. Co by jste mi doporučila? Jelikož jsem ještě na střední škole, je to pro me psychicky velice náročné. Proto se chci zeptat jestli by bylo možné aby mě vzali do nemocnice kde bych byla dokud by my to úplně a snad napořád vyléčili?

Odpověď:


O tom, zda Vás vezmou na přeléčení do nemocnice může rozhodnout a odeslat Vás tam Váš kožní lékař, zkuste ho o to požádat.

Byla pro Vás tato informace užitečná?

2218

Další dotazy v poradně: