Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Dobry den, mam uz delsi dobu problem s pupinky pod kuzi, zejmena na cele. Jsou viditelne zejmena ted v letnim obdobi. Chci se zeptat zda existuje nejaka rada nebo pripravek ktery mi s temito pupinkami pomuze?Prikladam fotografii a predem dekuji za odpoved

Vytvořeno dne: 16. 07. 2018

Dotaz:

Dobry den, mam uz delsi dobu problem s pupinky pod kuzi, zejmena na cele. Jsou viditelne zejmena ted v letnim obdobi. Chci se zeptat zda existuje nejaka rada nebo pripravek ktery mi s temito pupinkami pomuze?Prikladam fotografii a predem dekuji za odpoved.

Odpověď:

Na Vašem čele vidím bílé pupínky, mohli by to být ucpané mazové žlázky, ale i onemocnění vyvolané roztočem Demodex follicularum, máte tam i hnědé plošky, které vypadají na povrchovou plíseň a pupínky s ní mohou souviset. Na jiných částech těla hnědé jemně se olupující flíčky nemáte? Pokud by nepomohla na čelo některá protiplísňová mast z lékárny, doporučuji odborné vyšetření v kožní ambulanci. Doporučuji navštívit odbornou kosmetičku GERnétic https://www.gernetic.cz/salony/kosmeticke-salony. Dle vizuální diagnostiky pleti a konzultaci zjistí hloubku problému a navrhne domácí péči.

Byla pro Vás tato informace užitečná?

2018

Další dotazy v poradně: