Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Dobrý den. Na pažích se mi během zimy objevily bílé fleky, neohraničené, někdy nejsou moc vidět, ale přijde mi, že se zvětšují. Napadlo mě, zda to není ještě zbytek opálení, protože i přestože je únor, stále mám opálené plavky a kraťasy a barva fleků odpo

Vytvořeno dne: 25. 02. 2019

Dotaz:

Dobrý den. Na pažích se mi během zimy objevily bílé fleky, neohraničené, někdy nejsou moc vidět, ale přijde mi, že se zvětšují. Napadlo mě, zda to není ještě zbytek opálení, protože i přestože je únor, stále mám opálené plavky a kraťasy a barva fleků odpovídá neopálené části na mém těle. Bojím se zase, aby nešlo o pigmentové skvrny, které nezmizí. Pokožku mám občas na tom místě sušší, snažím se jí promazávat různými oleji a krémy. Prosila bych o názor či o radu, co s tím. Moc děkuji.

Odpověď:

Předpokládám, že se jedná při Vaší leukodermě o pozůstatky opalování se. Doporučuji pokožku promazávat buď pleťovým mlékem nebo olejíčkem. Uvidíte, zda se flíčky neztratí při dalším opalování v létě. V dermatokosmetice GERnétic je vhodný krém Synchro na 2x denně na zvláčnění pokožky.

Byla pro Vás tato informace užitečná?

2201

Další dotazy v poradně: