Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Dobrý den paní doktorko. Je mi 30 let. Od dětství mám diagnostikovaný atopický exem, který se dříve projevoval suchou pokožkou a zarudlými fleky v záhybech kloubů, na zádech, krku a na obličeji.

Vytvořeno dne: 22. 08. 2018

Dotaz:

Dobrý den paní doktorko. Je mi 30 let. Od dětství mám diagnostikovaný atopický exem, který se dříve projevoval suchou pokožkou a zarudlými fleky v záhybech kloubů, na zádech, krku a na obličeji. Tyto projevy s postupem času ustali a místo toho bojuji již několik let s aknematickou pokožkou v oblasti zad a ramen. Dělají se mi boláky drobné i větší a zajímal by mne váš názor na nějaké produkty, jimiž bych mohl problematická místa zklidnit, či rady, jak situaci řešit. Díky mnoho 

Odpověď:

Zkuste pátrat po příčině, u Vás může být oslabená imunita, často akné udržuje dlouhodobější stres, určitá infekce v těle, chronický zánět krku, zubu, parodontóza, prašné prostředí, někdy ostrá strava, ačkoli vliv stravy na zhoršování v podstatě nedokázalo, můžete vytipovat jídlo, které by Vám zhoršilo onemocnění .... Z dermatokosmetiky na Vaše problémy najdete dezinfekční mýdlo Derma, a protizánětlivou masku Immuno, byla by vhodná také v kombinaci s regeneračním krémem Synchro 1:1.

Byla pro Vás tato informace užitečná?

2054

Další dotazy v poradně: