Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Dobrý den! Píši ohledně svého přítele, kterému se v oblasti třísel kdysi objevila zvláštně zkrabatělá a lehce do fialová podbarvená kůže, která se pravděpodobně teď zvětšila - natáhla. Nevíme, co to je, ač si myslím, že jde jen o natrženou kůži či strii,

Vytvořeno dne: 22. 10. 2018

Dotaz:

Dobrý den! Píši ohledně svého přítele, kterému se v oblasti třísel kdysi objevila zvláštně zkrabatělá a lehce do fialová podbarvená kůže, která se pravděpodobně teď zvětšila - natáhla. Nevíme, co to je, ač si myslím, že jde jen o natrženou kůži či strii, radši Vám píši, protože přítel s tím moc nechce k doktorovi, hlavně protože je to v oblasti intimních partií a on si myslí, že je to blbost. Ale člověk nikdy neví, že. V příloze zasílám fotografii. Děkuji mnohokrát, s přáním hezkého dne, Puschnerová!

Odpověď:

Ano u Vašeho přítele je přítomna strie, je to vlastně ,,potrhaná" podkožní tkáň, kde vlákna elastinu a fibrinu téměř chybí, příčiny mohou být několik, rychlé přibrání, hormonální léčba ... Pokud to příteli bude vadit a budou se tvořit další strie, doporučuji z dermatokosmetiky GERnétic krém Anti Stries.

Byla pro Vás tato informace užitečná?

2094

Další dotazy v poradně: