Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Dobrý den, před 14 dny jsem se vybourala. Mám odřené lokty, odřeniny jsem ošetřovala Hemagelem. Nyní po zahojení dávám na noc Contractubex náplasti a přes den Hemagel. Na místě odřenin mám nyní červené fleky. Kdy se cca pigmentace obnoví a kůže bude mít n

Vytvořeno dne: 10. 04. 2019

Dotaz:

Dobrý den, před 14 dny jsem se vybourala. Mám odřené lokty, odřeniny jsem ošetřovala Hemagelem. Nyní po zahojení dávám na noc Contractubex náplasti a přes den Hemagel. Na místě odřenin mám nyní červené fleky. Kdy se cca pigmentace obnoví a kůže bude mít normální barvu? Jak dlouho doporučujete fleky nevystavovat sluníčku? Je ošetření Hemagelem a Contractubexem správné nebo doporučujete něco jiného čím by se dalo podpořit obnova normální barvy kůže? Děkuji Vám.

Odpověď:


Pokožka se obnovuje od spodní vrstvy po povrch zhruba 28 dní, takže ještě počkejte, ale ještě déle byste neměla tato místa vystavovat slunci, i potom používejte krémy s UV faktorem. Můžete nadále používat svůj Contactubes, Hemagel podle mě již není potřebný. Já mám dobré zkušenosti i s krémem Synchro z dermatokosmetiky GERnétic na takové problémy. Podporuje epitelizace, rychlejší obnovu buněk.

Byla pro Vás tato informace užitečná?

2249

Další dotazy v poradně: