Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Dobrý den. prosím o radu,už déle jak rok mě trápí vyrážka na rukách,zčervenalá svědivá pokožka,na měsíc zmizí a pak se zase objeví ,můžete mi nějak poradit ,zda existuje účinný lék ,nebo přípravek volně prodejny (mast),kterým bych se této vyrážky mohl zba

Vytvořeno dne: 06. 05. 2019

Dotaz:

Dobrý den. prosím o radu,už déle jak rok mě trápí vyrážka na rukách,zčervenalá svědivá pokožka,na měsíc zmizí a pak se zase objeví ,můžete mi nějak poradit ,zda existuje účinný lék ,nebo přípravek volně prodejny (mast),kterým bych se této vyrážky mohl zbavit.Z důvodu časové vytíženosti,nejsem schopny si zajít na dermatologii.Děkuji moc za odpověď .Foto zasilam v příloze . S pozdravem ,J.Volesak.

Odpověď:

No foto mi nepřišlo. Podle popisu by to mohl být ekzém, ten má ale mnoho příčin, může být atopický, pokud trpíte nebo někdo v rodině i nými Atopickými chorobami / astma, alergická rýma, migrény, ale i jiné kožní onemocnění / plíseň ... /. Zkuste si najít na internetu kožního lékaře, ke kterému se můžete objednat na určitý čas podle Vaší potřeby. Bez stanovení správné diagnózy nemusí volně prodejné masti zabrat.

Byla pro Vás tato informace užitečná?

2270

Další dotazy v poradně: