Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Dobrý den, trpěla jsem hormonálním akné a mechanickým drážděním jsem si zdá se, zánět nebo pupínek tzv. vmáčkla dovnitř.

Dotaz:

 

Dobrý den, trpěla jsem hormonálním akné a mechanickým drážděním jsem si zdá se zánět nebo pupínek tzv. vmáčkla dovnitř. Po zhojení kůže mám malé bouličky pod kůži a červený, viditelný flek. Nevím, vůbec co s tím. Nemizí to a vlastně ten zánět pod kůži zůstal. Je na to možnost nějakého přípravku nebo třeba i laseru? Děkuji Vám moc za odpověď, Lucie

 

Odpověď:

Milá Lucie, při neodborném tzv. hlubokém čištění pleti se může stát, že se obsah zaníceného komedonu vtlačí pod kůži, kde se zapouzdří a trvá velice dlouho než se vstřebá. Poškodí-li se současně zanícená pleť, stává se, že jizvička po zhojení zpigmentuje. Pro podpoření vstřebání podkožních “cystiček” aplikujte každý den na postižená místa protizánětlivou masku Immuno. Naneste na 20 minut v tenké vrstvě na celý obličej nebo aplikujte lokálně pouze na postižená místa v silnější vrstvě a nechte působit přes noc. Potom masku smyjte a naneste směs masky Immuno a klidnícího regeneračního krému Synchro. Tato směs působí na rychlou regeneraci tkáně a zajistí, že se při pravidelné a důsledné aplikaci jizvy zhojí a zesvětlí.

 

Byla pro Vás tato informace užitečná?

1894

Další dotazy v poradně: