Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Dobrý den, trpim chladovou alergií, beru celoročně 3x denně aerius a pro případ nouze prednizon a ditiaden. Poprvé jsem měla vzplanutí v obličeji před 2 lety.Takové vzplanutí u mě trvá tak měsíc než se kúže na obličeji tak nějak zhojí a ukldní.Máte nějaké

Vytvořeno dne: 25. 02. 2019

Dotaz:

Dobrý den, trpim chladovou alergií, beru celoročně 3x denně aerius a pro případ nouze prednizon a ditiaden. Poprvé jsem měla vzplanutí v obličeji před 2 lety.Takové vzplanutí u mě trvá tak měsíc než se kúže na obličeji tak nějak zhojí a ukldní.Máte nějaké rady jak zmírnit bolest kůže na obličejia co na podrážděnou citlivou pleť používat? Nějakej speciálni přípravek? Mam pocit že už jsem vyzkoušela snad všechno. Přikádam fotku, týden po vzplanutí a červené fleky,slyté v jeden skoro přes celý obličej,místy otoké.

Odpověď:


Bohužel nevím o žádné specifické léčbě při těchto potížích. Je třeba celkové vyšetření a pátrání po fokusu, trávicích potížích, někdy se podaří odhalit příčinu snížené imunity- proč na Vás takto chlad působí. Zkuste natírat obličej 2x denně krémem Synchro z dermatokosmetiky GERnétic, dobře působí na pleť.

Byla pro Vás tato informace užitečná?

2204

Další dotazy v poradně: