Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Dobrý den, v létě jsem prodělala vyrážku podobno inu kopřice, ale kožní to specifikovali jako nějakou vyrážku nejprve jsem měla svědivou krupicku na nohou poté velmi vysusenou pokožku, která se mi loupala a v důsledku toho mi zůstali bílé fleky po nohou,

Vytvořeno dne: 11. 02. 2019

Dotaz:

Dobrý den, v létě jsem prodělala vyrážku podobno inu kopřice, ale kožní to specifikovali jako nějakou vyrážku nejprve jsem měla svědivou krupicku na nohou poté velmi vysusenou pokožku, která se mi loupala a v důsledku toho mi zůstali bílé fleky po nohou, dostala jsem masti na plíseň fleky mám dodnes zkusila jsem s odstupem času zkusit doopalit v soláriu ale po třetí návštěvě mi nepřijde žádná změna .. nyní mě trápí že po kazde změně teploty (alespoň ja to tak zpozorovala, např po vyloupání, nebo po fyzické námaze, možná zapoceni) se mi udělají po nohou červené mapy vypadá to jako mramorová kůže u dětí když dám nohy do tepla a klidu červené fleky zmizí a zůstanou jen ty bílé ..nevíte co to může být za problém a jak ho řešit ? 

Odpověď:

Podle Vašeho popisu nevím určit, o jaké kožní onemocnění se jednalo v létě, po kterém zůstala tzv. Leukoderma. Doporučovala bych Vám základní krevní vyšetření, zda se nejedná o onemocnění související s některou vnitřní chorobou. Píšete, že se objevují i ​​červené skvrny, takže onemocnění přetrvává a je třeba řešit příčinu.

Byla pro Vás tato informace užitečná?

2192

Další dotazy v poradně: