Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Nahoře na hlavě se mi už rok vytváří šupiny.

Vytvořeno dne: 23. 02. 2021

Dotaz:

Dobry den, nahoře na hlavě se mi už rok vytváří šupiny.., Používala jsem šampóny proti lupům, ty nepomohly a pak šampón La Roche-kerium na citlivou vlasovou pokožku, ten také nezabral. Někdy mě to trochu svědí. Děkuji za odpověď.

Odpověď:

Bylo by dobré, abyste navštívila dermatologickou ambulanci, kde Vás vyšetří a určí, co Váš problém způsobuje. Může jít o nějaký typ dermatitidy (zánět kůže) – např. Seborrhoická dermatitida. V tomto případě jen vhodný šampón nepomůže, je potřeba kombinace více přípravků – tonika, oleje, masti, zábaly... Ale je potřeba, aby postup léčby určil odborný lékař.
Zatím si můžete pokožku hlavy oplachovat odvarem z řepíku lékařského, má zklidňující účinky.
Z přípravků GERnétic bych Vám ráda doporučila šampón Medul je skvělý pro odstranění problémů vlasové pokožky (lupy, svědění) a proti vypadávání vlasů. A dále krém Synchro, který byste si mohla vtírat do postižené vlasové pokožky. Má široké možnosti využití při ošetřování obličeje i těla. Slouží k hluboké regeneraci, k potlačení, nebo vyřešení různých kožních problémů, pomáhá zvyšovat celkovou imunitu a obranyschopnost organismu.

Byla pro Vás tato informace užitečná?

2450

Další dotazy v poradně: