Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Už od mládí trpím na akné, pak se mi pleť mírně zlepšila, ale po porodu trpím na silně ucpané póry.

Vytvořeno dne: 21. 04. 2021

Dotaz:

Dobrý den, je mi 33 let, jsem dva roky po porodu. Už od mládí trpím na akné, pak se mi pleť mírně zlepšila, ale po porodu trpím na silně ucpané póry, kterých se samozřejmě svépomocí snažím zbavit, ale akorát si několik z nich zanítím a pak se to se mnou táhne týdny. Kdybych si je mechanicky neodstraňovala, tak mi snad začnou vykukovat :-). Černé póry mám vidět už z dálky :-(. Mám je převážně na bradě, okolo pusy, na nose i okolí nosu a mezi očima a na čele. Také mě trápí akné hlavně v oblasti nad spánkem ve vlasech. Pleť mám smíšenou, místy mastnou a místy suchou. Prosím poradíte mi od Vás nějakou kůru. Také bych potřebovala poradit s nějakým denní krémem. Mockrát děkuji.

Odpověď:

Kvalita pleti se nám během života mění a na to, jak vypadá, má vliv mnoho faktorů. Vzhledem k tomu, že máte malé dítě, jste i ve větším stresu, což se na pleti také projevuje.
Pleť je potřeba dvakrát denně čistit, večer i ráno. Z našich přípravků je vhodné mléko Glyco a na dočištění tonikum Fibro nebo pro citlivější pleť Sebo Ger. Pokud na čištění pleti preferujete gel, příjemný je jemný peeling Nettoyant Gommant Marin. Na osušení pleti používejte jednorázové ručníky nebo kosmetické kapesníčky, předejdete tak množení bakterií, které mohou zhoršovat stav akné. Nyní bych pro Vás volila krém Créme Spéciale Peaux Mixtes Et Grasses. Ještě by bylo potřeba doplnit ho denním krémem Tropo Plus. Velice vhodné je používání masek, jednou až dvakrát týdně. Pro Vás bych volila masku Immuno. Zlepšit stav pleti také můžete oplachováním chladným odvarem z řepíku lékařského, dá se koupit v lékárně. Můžete ho používat jako pleťovou vodu, nechat působit 30 minut, potom opláchnout a nanést krém. Když to bude možné, bylo by vhodné, abyste navštívila kosmetický salon GERnétic v místě Vašeho bydliště, protože je vhodné nechat pleť pravidelně čistit a regenerovat. Až se stav Vaší pokožky upraví, bude také možná potřeba změnit skladbu přípravků. S tím by Vám měla poradit proškolená paní kosmetička.

Byla pro Vás tato informace užitečná?

2454